Atrakcie

    

  Vadaš Thermal

Vadaš Štúrovo – je termálne kúpalisko, ktoré  sa právom pýši na svoj jedinečný bazén s umelým vlnobitím. Obrovský areál kúpaliska  poskytuje rozmanité možnosti oddychu, relaxu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Počas sezóny  sú každoročne  pripravené rôzne programy  pre deti ako aj pre dospelých. Termálne kúpalisko Vadaš má 7 vonkajších bazénov s teplotou vody 27-36˚C (lagúna, relaxačný, plavecký, detský, masážny, hviezda) 2 kryté bazény – plavecký, detský bazén a vonkajší sedací, ktorý je v prevádzke po celý rok do ktorého sa dostanete z krytej plavárne. Súčasťou areálu  je jazero, kde sa dajú požičať vodné bicykle, člny alebo si môžete zarybárčiť. Súčasťou jazierka je aj ostrov, na ktorom si môžete zajazdiť na koni. Pre priaznivcov športu je vytvorené ihrisko plážového volejbalu a futbalu, streetbalové ihrisko, minigolf, detské ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis.  Hneď na mieste Vám ponúkajú bufety viacero druhov jedál, slovenských i maďarských špecialít.

 

 

TIPY NA VÝLET

Nenechajte si ujsť výletnú plavbu po Dunaji s nádherným výhľadom na ostrihomskú baziliku, na pohorie Burda a Pilišské vrchy či na malebný ohyb Dunaja.

Ak patríte k tým, ktorí majú radšej tiché zákutia riek ako ruch mesta a trhov a ste vášnivým rybárom, v Štúrove a v okolí si určite prídete na svoje. Sútok Dunaja a Hrona a mnoho mŕtvych ramien Hrona poskytne veľa pekných chvíľ a aj úlovkov. 

 

PPRAJEME VÁM PRÍJEMNÝ POBYT!